Wiata dwuspadowa - z dachem dwuspadowym

wiata dwuspadowa

Wiata garażowa Kansas z dachem dwuspadowym

 • wymiar zewnętrzny podstawy 860x560cm
 • całkowity wymiar z zadaszeniem 900x600cm
 • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
 • wymiar pomieszczenia gospodarczego 300x560cm
 • wysokość wjazdu 220cm , wysokość całkowita 370cm
 • przekrój słupów 14x14cm, krokwie 16cm , oczepy 20cm
 • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach dwuspadowy w wersji podstawowej pokryty papą, kąt 24 stopnie
 • pomieszczenie gospodarcze z drzwiami drewnianymi zamykanymi na klucz

Kansas to wiata drewniana z dachem dwuspadowym – niebywale stabilna konstrukcja z sezonowanego drewna świerkowego nie przekraczającego 15% wilgotności, carport posiada 2 stanowiska parkingowe plus pomieszczenie gospodarcze. Wiata dwuspadowa o wymiarach 860×560 cm. Bardzo przestronne pomieszczenie gospodarcze o wymiarach 300×560 cm umożliwia swobodne i bezpieczne przechowywanie sprzętu sportowego, narzędzi czy też mebli ogrodowych. Wiata garażowa dwuspadowa posiada możliwość zamontowania drzwi w dowolnym miejscu, drzwi drewniane zamykane na klucz. Wiata Kansas umożliwia wjazd zarówno od frontu jak i od boku. Wiata garażowa dwuspadowa możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Wiata dwuspadowa z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, wiata z dachem dwuspadowym bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 14x14cm, krokwie 16cm,oczepy o przekroju 20cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Pełny dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wersja podstawowa z montażem 35 990 brutto (29 260 netto)
 • Pokrycie dachu gontem bitumicznym 4 551 brutto (3 700 netto)
 • Blacho-dachówka BUDMAT 13 284 brutto (10 800 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinjasol Wax 2 952 brutto (2 400 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinja Pro 3 690 brutto (3 000 netto)
 • Orynnowanie – rynny PCV 1 845 brutto (1 500 netto)
 • Transport wyceniany indywidualnie

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata z dachem dwuspadowym

Kansas z dachem dwuspadowym to średniej wielkości wiata garażowa. Posiada dwa stanowiska, dlatego przeznaczona jest do parkowania dwóch pojazdów. Wiata w bardzo korzystny sposób prezentuje się na każdej posesji, niezależnie od jej rozmiarów, dlatego na pewno będzie doskonałym wyborem. Wiata z dachem dwuspadowym Kansas dodatkowo wyposażona jest w pomieszczenie gospodarcze, w którym bez większych problemów można przechowywać różnego rodzaju dodatkowe przedmioty. Jest to rozwiązanie o bardzo wysokiej funkcjonalności.

Wiata dwuspadowa

Wiata dwuspadowa wykonana została z litego drewna sosnowego. Jest to materiał, który charakteryzuje się wyjątkowo wysoką wytrzymałością oraz solidnością. Na Państwa życzenie możemy jednak dokonać modyfikacji zarówno jeśli chodzi o materiał, jak i wygląd wiaty. Wiata dwuspadowa Kansas ze względu na swoją solidną konstrukcję powinna służyć Państwu przez wiele lat. Wiata garażowa posiada pełny dach dwuspadowy, który pokryty jest papą w standardzie i oczywiście może być rozbudowany o dodatkowe opcje takie jak np. blachodachówka. Dzięki temu stanowi idealną ochronę przed deszczem czy słońcem. Wiata drewniana z dachem dwuspadowym Kansas to produkt chętnie wybierany przez inwestorów.

Zapraszamy do kontaktu