Wiata dwuspadowa - z dachem dwuspadowym

Wiata garażowa z dachem dwuspadowym

 • wymiar zewnętrzny podstawy 860x560cm
 • całkowity wymiar z zadaszeniem 900x600cm
 • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
 • wymiar pomieszczenia gospodarczego 300x560cm
 • wysokość wjazdu 220cm , wysokość całkowita 370cm
 • przekrój słupów 14x14cm, krokwie 16cm , oczepy 20cm
 • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach dwuspadowy w wersji podstawowej pokryty papą, kąt 24 stopnie
 • pomieszczenie gospodarcze z drzwiami drewnianymi zamykanymi na klucz
 • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
wiata z dachem dwuspadowym
wiata dwuspadowa drewniana
wiata drewniana dwuspadowa
wiata drewniana dwuspadowa
wiata z dachem dwuspadowym
wiata dwuspadowa szkielet

Kansas to wiata drewniana z dachem dwuspadowym – niebywale stabilna konstrukcja z sezonowanego drewna świerkowego nie przekraczającego 15% wilgotności, carport posiada 2 stanowiska parkingowe plus pomieszczenie gospodarcze. Wiata dwuspadowa o wymiarach 860×560 cm. Bardzo przestronne pomieszczenie gospodarcze o wymiarach 300×560 cm umożliwia swobodne i bezpieczne przechowywanie sprzętu sportowego, narzędzi czy też mebli ogrodowych. Wiata garażowa dwuspadowa posiada możliwość zamontowania drzwi w dowolnym miejscu, drzwi drewniane zamykane na klucz. Wiata Kansas umożliwia wjazd zarówno od frontu jak i od boku. Wiata garażowa dwuspadowa możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Wiata dwuspadowa z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, wiata z dachem dwuspadowym bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 14x14cm, krokwie 16cm,oczepy o przekroju 20cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Pełny dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Wiata drewniana dwuspadowa w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowana (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila: niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata z dachem dwuspadowym

Kansas z dachem dwuspadowym to średniej wielkości wiata garażowa. Jest przeznaczona do parkowania dwóch pojazdów. Wiata w bardzo korzystny sposób prezentuje się na każdej posesji, niezależnie od jej rozmiarów, dlatego na pewno będzie doskonałym wyborem. Wiata z dachem dwuspadowym Kansas dodatkowo wyposażona jest w pomieszczenie gospodarcze, w którym bez większych problemów można przechowywać różnego rodzaju narzędzia, opony czy sprzęty ogrodowe. Wiata z dachem dwuspadowym Kansas to połączenie tradycyjnego stylu wiaty garażowej z nowoczesnym designem.

Wiata dwuspadowa

Wiata dwuspadowa wykonana została z suszonego drewna świerkowego. Jest to materiał, który charakteryzuje się wyjątkowo wysoką wytrzymałością oraz solidnością. Na Państwa życzenie możemy jednak dokonać modyfikacji zarówno jeśli chodzi o materiał, jak i wygląd wiaty. Wiata dwuspadowa Kansas ze względu na swoją solidną konstrukcję powinna służyć Państwu przez wiele lat. Wiata garażowa posiada pełny dach dwuspadowy, który pokryty jest papą w standardzie i oczywiście może być rozbudowany o dodatkowe opcje takie jak np. blachodachówka czy gont bitumiczny. Kansas stanowi idealną ochronę przed deszczem, słońcem czy silnym wiatrem unoszącym w powietrzu różne przedmioty. Wiata drewniana dwuspadowa Kansas to produkt chętnie wybierany przez inwestorów.

Dlaczego warto zamówić wiatę dwuspadową od Wiatex?

Duża wiata drewniana dwuspadowa  z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym to sporej wielkości obiekt i bez doświadczenia w budowie wiat niełatwo sprostać zadaniu. Według nas lepiej to powierzyć profesjonalnej ekipie. Oto kilka powodów, dlaczego wiata drewniana dwuspadowa Kansas od Wiatex to dobry wybór:

 • posiadamy profesjonalny projekt wykonany przez naszych konstruktorów, a przede wszystkim wykonaliśmy już wiele tego typu obiektów
 • korzystamy z sezonowanego drewna świerkowego o niskiej wilgotności – najlepszy na rynku materiał do budowy wiaty drewnianej dwuspadowej
 • każdy obiekt wykonywany przez Wiatex jest dokładnie zabezpieczony przed wilgocią
 • kompleksowo obsługujemy klienta od projektu, przez produkcję aż po sam montaż
 • korzystamy z profesjonalnych elektronarzędzi zarówno w naszej hali produkcyjnej, jak i na miejscu montażu. Ma to duży wpływ na jakość wykonania samej wiaty
 • doradzamy naszym klientom najlepsze rozwiązania. Nie upieramy się przy jednym, staramy się podejść elastycznie
 • posiadamy w swojej ofercie największą bazę projektów wiat garażowych, które jednocześnie sami wykonujemy
 • dopuszczamy zmiany w projektach tworząc indywidualne projekty wiat garażowych
 • montujemy wiaty na terenie całej Polski, a sporadycznie również na terenie innych krajów UE
 • posiadamy wieloletnie doświadczenie w obróbce drewna oraz zatrudniamy specjalistów typowo od wiat garażowych

Zainteresowane osoby oraz firmy serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Uprzejmie informujemy, że staramy się zapewniać Państwu szybkie terminy, jednak składając zamówienie w sezonie wysokim od kwietnia do września mogą one się wydłużyć.

wiata drewniana dwuspadowa

Zapraszamy do kontaktu