Wiaty garażowe Łódź

Producent carportów

Wiaty garażowe Łódź

Wiaty garażowe / Carporty / Wiaty

Wiaty garażowe wykonane z litego drewna lub drewna konstrukcyjnego BSH to produkty wysokiej jakości, które nie tylko uchronią nas przed warunkami pogodowymi, ale również będą służyć przez wiele lat. Właśnie w takich 2 technologiach wykonujemy wiaty samochodowe na terenie całej Polski. Przykładamy dużą wagę do designu. Nasze wiaty garażowe są nie tylko trwałe, ale również doskonale dopasowują się do nowoczesnej architektury ogrodowej. Wykonujemy projekty gotowe oraz na wymiar. Klientów z Łodzi i okolic zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem pod nr telefonu 503 105 773.

MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
Poza nową kolekcją, gdzie możliwy jest samodzielny montaż, reszta wiat w cenie zawiera autoryzowany montaż przez ekipę WIATEX. 

Nowa kolekcja z możliwością samodzielnego montażu

Carporty z autoryzowanym montażem W CENIE WIATY

Wiaty stalowe

Wiaty garażowe Łódź

Wytrzymałe wiaty garażowe wydają się doskonałą propozycją dla tych, którzy jakość stawiają na pierwszym miejscu. Konstrukcje wykonywane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów przetrwają nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Czynniki atmosferyczne nie stanowią tutaj żadnego zagrożenia. Carporty mogą zostać wyeksponowane na słońce, porywisty wiatr, deszcz, grad, śnieg, czy tez inne anomalia pogodowe.

Drewniane wiaty garażowe cechują się nieprzeciętną stabilnością. Przez długie lata utrzymują swoją pierwotną formę, a więc jest to inwestycja, które się opłaca. Skutecznie spełniają swoje podstawowe zadanie, czyli chronią samochód przed niekorzystnymi warunkami otoczenia. Są o wiele tańsze w budowie, niż standardowy garaż. Ponadto mogą zostać umieszczone w niemal dowolnym miejscu, co również jest zaletą.

Klientów z Łodzi i okolic zachęcamy do złożenia zapytania na e-mail lub telefonicznie. Chętnie wykonamy dla Państwa wiatę garażową zgodnie z Waszymi potrzebami.

Wiaty samochodowe od Wiatex

Wszystkie wiaty samochodowe marki Wiatex są wykonywane z wysokiej jakości litego drewna lub drewna konstrukcyjnego BSH. Nie sprzedajemy wątpliwej jakości produktów, bo doskonale wiemy czego oczekują od nas inwestorzy. Carporty drewniane są montowane przez wyspecjalizowaną ekipę monterską, która posiada doświadczenie z realizacji w całej Polsce.

Wiaty garażowe marki Wiatex to:

  • Zdrowe i ekologiczne carporty
  • Wiaty bez konieczności uzyskania pozwoleń
  • Zgodne z dzisiejszymi trendami w architekturze
  • Wytrzymałe i odporne na śnieg, deszcz, grad, wiatr
  • Tanie wiaty jak za proponowaną jakość wykonania

Zapraszamy do kontaktu