Wiaty garażowe Wrocław

Producent carportów

Wiaty garażowe Wrocław

Wiaty garażowe / Carporty / Wiaty

Wiaty garażowe to dziś nie tylko carport dla samochodu, ale również stały element wyposażenia całego ogrodu. Wiaty garażowe można bez problemu wkomponować w całokształt architektury ogrodowej. Carporty to dobra alternatywa dla garażu, zwłaszcza dla osób, które nie życzą sobie samochodu spalinowego wjeżdżającego w obręb domu. Wiaty garażowe przede wszystkim ochraniają karoserię samochodu przed niszczącymi warunkami atmosferycznymi, a zimą zapewniają komfort związany z brakiem odśnieżania szyb. Wiaty oferowane przez naszą firmę to produkty wysokiej jakości, budowane z suszonego drewna lub drewna konstrukcyjnego. Klientów z Wrocławia i okolic zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem pod nr telefonu 503 105 773.

MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
Poza nową kolekcją, gdzie możliwy jest samodzielny montaż, reszta wiat w cenie zawiera autoryzowany montaż przez ekipę WIATEX. 

Nowa kolekcja z możliwością samodzielnego montażu

Carporty z autoryzowanym montażem W CENIE WIATY

Wiaty stalowe

Wiaty garażowe Wrocław

Trwałe, a zarazem niedrogie carporty mogą zostać umieszczone w niemal dowolnym miejscu. Dzięki nim przechowywanie pojazdu stanie się o wiele bardziej komfortowe. Nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo auta, ponieważ konstrukcje projektowane są w taki sposób, aby zagwarantować maksymalną ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Oczywiście nowoczesne wiaty garażowe można wykorzystać również do innych celów. Wiele osób przechowuje pod zadaszeniem np. sprzęty oraz akcesoria ogrodowe.

Drewniane wiaty garażowe wykonane z wysokojakościowych, a jednocześnie certyfikowanych materiałów zapewniają ponadprzeciętną wytrzymałość. Nie są one podatne na oddziaływanie promieniowania słonecznego, zmiennych temperatur, deszczu, czy też innych czynników pogodowych. Ponadto zachwycają niesztampowym designem, który przyciąga wzrok.

Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Wykonaliśmy już wiele realizacji na terenie Wrocławia i okolic. W celu uzyskania wyceny prosimy o kontakt 503 105 773 lub zapytania@wiatex.pl

Wiaty garażowe marki Wiatex

Wiatex oferuje przede wszystkim rozwiązania nowoczesne, które bez problemu wkomponują Państwa w każde otoczenie. Korzystamy z najlepszego drewna sezonowego lub drewna konstrukcyjnego BSH. Proponujemy wiaty garażowe tak zwane katalogowe, które możemy wdrożyć u Państwa bardzo szybko. Możliwe jest również zamówienie indywidualnego projektu wiaty garażowej. Zatrudniamy projektantów, którzy mają doświadczenie we wdrożeniach zarówno małych wiat 1-stanowiskowych, jak i dużych wiat powyżej 50m2.

Carporty marki Wiatex to:

  • Wiaty garażowe zdrowe, budowane z naturalnego drewna
  • Wiaty garażowe bez pozwolenia
  • Wiaty garażowe szybkie w montażu
  • Wiaty garażowe chroniące przed warunkami pogodowymi
  • Wiaty garażowe na długie lata

Zapraszamy do kontaktu