Wiata drewniana na dwa samochody

wiata drewniana na dwa samochody

 Wiata na 2 samochody Texas Double

 • rozstaw słupów (zewnętrzny) 580x580cm
 • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
 • wymiar z zadaszeniem 585x585cm
 • wysokość wiaty 290cm przód, 240cm tył
 • przekrój słupów 14x14cm, krokwie  20x8cm , oczepy 16x14cm
 • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach jednospadowy w standardzie kryty papą
 • ażurowa zabudowa ścian bocznych oraz blacharska obróbka krawędzi dachowych w standardzie

Nowość – Texas Double wiata drewniana na dwa samochody, stylowa i solidna konstrukcja wiaty sezonowanego drewna świerkowego KVH o przekrojach słupów 14cmx14cm, standardowa wielkość carportu to 580×580 cm z możliwością zamówienia na dowolny wymiar. Wiata garażowa na 2 samochody Texas Double doda powiewu świeżości w każdym ogrodzie. Ażurowa zabudowa ścian bocznych oraz obróbka blacharska krawędzi dachu w standardzie. Texas Double to wiata drewniana na dwa samochody z możliwością własnej konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy powyżej.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Wiata na 2 samochody z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, popularna wersja bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 14x14cm, oczepy 16×14 cm, krokwie o przekroju 20x8cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm oraz ażurowa zabudowa ścian bocznych. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym, blacho-dachówką Budmat, blachą trapezową T-18 lub blachą płaską na rąbek.  System rynnowy od firmy Bryza.


Wiata na 2 samochody w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowana (pomalowana) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wersja podstawowa bez montażu 18 345 brutto (14 914 netto)
 • Pokrycie dachu gontem bitumicznym 2 706 brutto (2 200 netto)
 • Blacha trapezowa T-18 8 610 brutto (7 000 netto)
 • Blacha płaska na rąbek 9 963 brutto (8 100 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinjasol Wax 2 091 brutto (1 700 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinja Pro 2 706 brutto (2 200 netto)
 • Orynnowanie 984 brutto (800 netto)
 • Transport i montaż wyceniany indywidualnie

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata na dwa samochody

Nowoczesna i prosta konstrukcja, która od jakiegoś czasu znajduje wielu fanów wśród polskich inwestorów. Jeśli potrzebna Ci jest wiata na dwa samochody to carport Texas Double z pewnością jest godny rozważenia.

Wiata garażowa na dwa samochody z serii Texas to solidna konstrukcja z pełnym dachem. Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji ścianek, a także wymiarów całej wiaty. Nasi projektanci mogą dla Państwa dokonać zmian w projekcie zgodnie z indywidualnymi życzeniami.

Wiata drewniana na 2 samochody

Texas Double to wiata drewniana na 2 samochody, która charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania. Wiatę można łatwo wkomponować w dowolną przestrzeń ogrodową ze względu na regularne kształty. Produkt może być również pomalowany na kolor zgodny z Państwa życzeniem.

Wiata drewniana na dwa samochody serii Texas może być wykonana z wybranego przez Państwa drewna, jednak zwykle sugerujemy wybór wysokiej klasy drewna suszonego.

Zapraszamy do kontaktu