Wiata 5x6, drewniana wiata samochodowa

wiata garażowa 5x6

Wiata garażowa Georgia

 • wymiar zewnętrzny podstawy600x500cm
 • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
 • wymiar z zadaszeniem 680x600cm
 • wysokość wjazdu 220cm ,wysokość całkowita 350cm
 • przekrój słupów 14cm, krokwie  16cm , oczepy 20cm
 • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach dwuspadowy w standardzie kryty papą
 • system ukrytego montażu
 • wiata może służyć również jako duża altana

Georgia – drewniana wiata samochodowa na 2 auta lub duża altana, stylowa solidna konstrukcja wiaty z suszonego drewna świerkowego o przekrojach słupów 14cmx14cm, standardowa wielkość carportu to 600×500 cm z możliwością zamówienia na dowolny wymiar, pełny dach dwuspadowy wykonany z estetycznej deski wykończony podbitką łączona metodą pióro – wpust, carport z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji. Drewniana wiata samochodowa Georgia to doskonały wybór dla zwolenników prostej, stabilnej konstrukcji.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Wiata 5×6 z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, wersja standardowa bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 14cm, krokwie 16 cm, oczepy o przekroju 20cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wersja podstawowa bez montażu 18 290 brutto (14 869 netto)
 • Pokrycie dachu gontem bitumicznym 3 567 brutto (2 900 netto)
 • Blacho-dachówka BUDMAT 9 963 brutto (8 100 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinjasol Wax 1 968 brutto (1 600 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinja Pro 2 583 brutto (2 100 netto)
 • Orynnowanie – rynny PCV 1 599 brutto (1 300 netto)
 • Transport i montaż wyceniany indywidualnie

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata 5×6

Każdy kierowca wie, że garażowany samochód służy dłużej, a jego stan techniczny i wizualny przez długi czas zachowuje wysokie parametry. W wypadku braku możliwości garażowania pojazdu warto parkować go pod przestronną wiatą, która ochroni auto przed opadami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami.

Prezentujemy obszerną, drewnianą wiatę samochodową z możliwością zaparkowania dwóch samochodów. Rozmiar podstawy wiaty to 5 × 6 metrów, natomiast wymiar z zadaszeniem to 6×6,8m. Wiata Georgia jest chętnie wybierana przez inwestorów ze względu na swój tradycyjny, a jednocześnie bardzo estetyczny wygląd.

Drewniana wiata samochodowa

Drewniana wiata samochodowa zbudowana jest z czterech stabilnych słupów oraz dodatkowego wzmocnienia w części tylnej. Podpory podtrzymują dwuspadzisty dach, który jest wyposażony w rynny i odprowadzenia wody deszczowej, po jego obydwu stronach. Solidna konstrukcja posiada wzmocnienia w postaci poziomych belek, łączących przeciwległe drewniane podpory i kształtowników, umocowanych do podpór i dźwigarów.

Budowla może być ustawiona na każdej nawierzchni, przeznaczonej do parkowania pojazdów. Drewniana wiata samochodowa jest bardzo stabilna, estetycznie wykonana i znakomicie spełnia swoją funkcję.

Zapraszamy do kontaktu