Wiata garażowa 5x5

Wiata garażowa 5×5 – Idaho

  • wymiar zewnętrzny podstawy 520×550 cm
  • konstrukcja wykonana z najlepszego na rynku drewna klejonego warstwowo BSH GL24h (wilgotność do 12%)
  • całkowity wymiar zadaszenia 700×560 cm
  • całkowita wysokość obiektu 425 cm
  • przekrój słupów 14×14 cm, krokwie  20×8 cm, oczepy 20×14 cm
  • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19 mm
  • system ukrytego montażu
  • pełny dach jednospadowy w standardzie kryty papą
  • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W CENIE WIATY

Wiata garażowa 5×5 Idaho o oryginalnej stylistyce, idealnie nadaje się jako zadaszenie dostawione do elewacji domu. Stylowa konstrukcja wiaty z litego drewna sosnowego  o przekrojach słupów 14cmx14cm, standardowa wielkość carporu to 520×550 cm z możliwością zamówienia na dowolny wymiar. Wiata Idaho to doskonałe połączenie solidnej konstrukcji z wizualnym efektem lekkości obiektu. Wiata garażowa 5×5 z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji powyżej. Wiata garażowa Idaho to wiata chętnie kupowana przez inwestorów w nowoczesnych domach.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna konstrukcja z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, wersja standardowa bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów i zastrzałów 14x14cm, krokwie 20×8 cm, oczepy o przekroju 20x14cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łaczona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumiczny Iko  lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila: niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Kolory rynien BRYZA

Wiaty garażowe 5×5

Wiata garażowa 5×5 Idaho to solidna konstrukcja z litego drewna sosnowego lub drewna klejonego BSH. Jest to obiekt jednostanowiskowy, także jeśli jesteś właścicielem jednego samochodu i nie chcesz lub nie możesz wybudować garażu, tego typu wiata będzie idealnym rozwiązaniem.

Oryginalna konstrukcja wiaty jest przyjemna dla oka i sprawia wrażenie lekkości obiektu. Doskonale spełni się w roli zadaszenia dostawionego do elewacji domu. Dodatkowo bogata oferta rodzajów oraz kolorów gontów bitumicznych czy blacho-dachówek i rynien sprawi, że spersonalizujesz swoją wiatę wedle własnego gustu. Wiaty garażowe tego typu to produkty dla osób, które chcą w optymalny sposób wykorzystać przestrzeń ogrodową.

Wiata drewniana 5×5

Przy budowie wiaty zastosowano system ukrytego montażu, co dopełnia atrakcyjności wyglądu, zaś pełny dach dwuspadowy jest w standardzie kryty papą, ale może być pokryty również gontem bitumicznym lub laminowanym, a także blachodachówką.

Wiata drewniana 5×5 Idaho jest niezwykle często nabywaną konstrukcją jednostanowiskową, dostawianą do nowoczesnych domów. To wygodne i praktyczne rozwiązanie. Jeśli masz więcej pytań o tę wiatę zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Zapraszamy do kontaktu