Wiata parkingowa, modułowa - powyżej 50m2

Wiata modułowa Kalifornia

 • konstrukcja wykonana z najlepszego na rynku drewna klejonego warstwowo BSH GL24h (wilgotność do 12%)
 • przekrój słupów 14×14 cm, krokwi 18×8 cm
 • 1 moduł rozstaw zewnętrzny słupów 300×500 cm , zadaszenie 400×600 cm
 • 2 moduły rozstaw zewnętrzny słupów 600×500 cm, zadaszenie 700×600 cm
 • 3 moduły rozstaw zewnętrzny słupów 900×500 cm, zadaszenie 1000×600 cm
 • 4 moduły rozstaw zewnętrzny słupów 1200×500 cm, zadaszenie 1300×600 cm
 • 5 modułów rozstaw  zewnętrzny słupów 1500×500 cm, zadaszenie 1600×600 cm
 • 6 modułów rozstaw zewnętrzny słupów 1800×500 cm, zadaszenie 1900×600 cm
 • dach jednospadowy, wysokość 300 cm od przodu, 230cm tył
 • zabudowane ściany boczne, dach pokryty papą podkładową
 • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W CENIE WIATY

Kalifornia to koncept wiaty modułowej, wielostanowiskowej z przeznaczeniem na kilka samochodów, wiata parkingowa może posiadać od 1 do 10 miejsc parkingowych. Wiata modułowa szczególnie doceniana przez restauracje i hotele,  jednocześnie doskonale nadaje się do zadaszenia floty pojazdów firmowych. W standardzie dach pokryty papą podkładową, odeskowany estetyczną podbitką o grubości 17-19 mm, łączoną metodą pióro-wpust. Wiata modułowa posiada zabudowane ściany boczne, dodatkowa opcja zabudowa ściany tylnej. Carport z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy powyżej.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Wiaty modułowe z drewna świerkowego KVH  lub drewna klejonego BSH, wiata parkingowa bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 12x12cm, krokwie i oczepy o przekroju 18x8cm. Wykonujemy również konstrukcję na wymiar.


Dach wiaty modułowej w standardzie z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm, pokryty papą podkładową. Możliwość zastosowania gontu bitumicznego, blacho-dachówki firmy BUDMAT, blachy trapezowej T-18 lub blachy płaskiej na rąbek.  System rynnowy od firmy Bryza.


Wiaty modułowe w wersji podstawowej nie są zaimpregnowane (pomalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila: niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Ten produkt wyceniany jest indywidualnie. W przypadku zainteresowania przejdź do kontaktu i wyślij zapytanie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Kolory rynien BRYZA

Wiata parkingowa

Kalifornia jest wiatą parkingową o modułowej konstrukcji. W łatwy sposób można dodawać moduły w razie zwiększania zapotrzebowania. Wiata parkingowa nadaje się idealnie na duże posesje prywatne, ale również jako wiata garażowa dla restauracji, hotelu oraz innego obiektu, który chce zadbać o karoserie parkujących pod nią aut.

Przykładowa wiata modułowa składająca się z 6 modułów, łącznie z dachem to powierzchnia 114 m2, a więc tego typu wiaty parkingowe wymagają dużej ilości wolnego miejsca.

Wiata powyżej 50m2

Kalifornia to jeden z kilku typów wiat powyżej 50m2, które posiadamy w swojej ofercie. Koszt wybudowania takiej wiaty modułowej z dokładanymi modułami jest relatywnie niski. Solidna konstrukcja i prosta bryła sprawiają, że wiata jest chętnie zamawiana przez osoby i firmy o dużych potrzebach.

Wiata powyżej 50m2 wymaga pozwolenia na budowę, ale nie ma nadzwyczajnych formalności, które mogłyby zniechęcać. Procedura na wiaty modułowe jest raczej prosta i szybka.

Zapraszamy do kontaktu