Wiata jednospadowa, z dachem jednospadowym

wiata z dachem jednospadowym

Wiata z dachem jednospadowym – Kansas

 • wymiar zewnętrzny podstawy 580x500cm
 • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
 • wymiar wiaty z zadaszeniem 600x600cm
 • wysokość wiaty 270cm przód, 230cm tył
 • przekrój słupów 14x14cm, krokwie 16x8cm , oczepy 24x14cm
 • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach jednospadowy w standardzie kryty papą, spad do tyłu
 • w standardzie ażurowa zabudowa ścian z listewek o przekroju 6x2cm

Wiata garażowa z dachem jednospadowym z przeznaczeniem na 2 samochody. Solidna konstrukcja z ażurową zabudową ścian w standardzie. Konstrukcja wiaty z litego drewna sosnowego o przekrojach słupów 14cmx14cm, standardowa wielkość carportu to 580x500cm  z możliwością zamówienia na dowolny wymiar. Wiata jednospadowa Kansas to nowoczesna wiata garażowa, posiadająca wiele możliwości aranżacji zabudowy ścian, idealnie wpasuje się w otoczenie każdego ogrodu. Standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji powyżej.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna wiata jednospadowa z drewna świerkoego KVH lub drewna klejonego BSH, wersja standardowa z dachem jednospadowym bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 14x14cm, krokwie 16x8cm, oczepy o przekroju 24x14cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Pełny dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym, blacho-dachówką Budmat, blachą trapezową T-18 lub blachą płaską na rąbek. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wersja podstawowa bez montażu 19 990 brutto (16 252 netto)
 • Pokrycie dachu gontem bitumicznym 2 952 brutto (2 400 netto)
 • Blacha trapezowa T-18 8 610 brutto (7 000 netto)
 • Blacha płaska na rąbek 9 963 brutto (8 100 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinjasol Wax 2 337 brutto (1 900 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinja Pro 2 829 brutto (2 300 netto)
 • Orynnowanie 984 brutto (800 netto)
 • Transport i montaż wyceniany indywidualnie

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata jednospadowa

Kansas to wiata garażowa o średniej wielkości. Bez większych problemów można w niej parkować dwa samochody o standardowej wielkości. Wiata jednospadowa wykonana jest w bardzo estetyczny sposób. Z całą pewnością będzie się bardzo dobrze prezentować na posesjach o różnych rozmiarach.

Inwestorzy bardzo często cenią wiatę jednospadową Kansas za prostą konstrukcję, dzięki czemu łatwo mogą zaaranżować ją w przestrzeni ogrodowej. Nowoczesny wygląd oraz naturalne materiały to elementy, które przemawiają za wyborem wiaty Kansas.

Wiata z dachem jednospadowym

Wiata drewniana jednospadowa to produkt, który został stworzony z litego drewna sosnowego (możliwe jest zastosowanie innego drewna). Jest to materiał o bardzo wysokich parametrach jakościowych, dlatego z całą pewnością zapewni odpowiednio wytrzymałą i solidną konstrukcję całej wiaty. Oprócz tego wiata Kansas posiada pełny dach, który pokryty jest papą. Dzięki temu jest zapewniona bardzo dobra ochrona przed różnego rodzaju czynnikami atmosferycznymi, takimi jak na przykład deszcz czy silny wiatr. W przypadku wiaty z dachem jednospadowym najczęściej oszczędzamy pieniądze jeśli chodzi o konstrukcje dachu.

Zapraszamy do kontaktu