Wiata jednospadowa, z dachem jednospadowym

Wiata z dachem jednospadowym – Kansas

 • wymiar zewnętrzny podstawy 580x500cm
 • konstrukcja wykonana z najlepszego na rynku drewna klejonego warstwowo BSH GL24h (wilgotność do 12%)
 • wymiar wiaty z zadaszeniem 600x600cm
 • wysokość wiaty 270cm przód, 230cm tył
 • przekrój słupów 14x14cm, krokwie 16x8cm , oczepy 24x14cm
 • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach jednospadowy w standardzie kryty papą, spad do tyłu
 • w standardzie ażurowa zabudowa ścian z listewek o przekroju 6x2cm
 • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W CENIE WIATY

Wiata garażowa z dachem jednospadowym z przeznaczeniem na 2 samochody. Solidna konstrukcja z ażurową zabudową ścian (dowolna aranżacja). Konstrukcja wiaty z suszonego drewna świerkowego KVH o wilgotności poniżej 15%,  o przekrojach słupów 14cmx14cm, standardowa wielkość carportu to 580x500cm  z możliwością zamówienia na dowolny wymiar. Wiata jednospadowa Kansas to nowoczesna wiata garażowa, posiadająca wiele możliwości aranżacji zabudowy ścian, idealnie wpasuje się w otoczenie każdego ogrodu. Standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji powyżej.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna wiata jednospadowa z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, wersja standardowa z dachem jednospadowym bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 14x14cm, krokwie 16x8cm, oczepy o przekroju 24x14cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Pełny dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym, blacho-dachówką Budmat, blachą trapezową T-18 lub blachą płaską na rąbek. System rynnowy od firmy Bryza.


Wiata drewniana jednospadowa w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowana (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Kolory rynien BRYZA

Wiata jednospadowa

Kansas to wiata garażowa jednospadowa o średniej wielkości. Bez większych problemów można w niej parkować dwa samochody o standardowej wielkości. Wiata jednospadowa wykonana jest w bardzo estetyczny sposób. Z całą pewnością będzie się bardzo dobrze prezentować na posesjach o różnych rozmiarach.

Inwestorzy bardzo często cenią wiatę jednospadową Kansas za prostą konstrukcję, dzięki czemu łatwo mogą zaaranżować ją w przestrzeni ogrodowej. Nowoczesny wygląd oraz naturalne materiały to elementy, które przemawiają za wyborem wiaty jednospadowej Kansas.

Wiata z dachem jednospadowym

Wiata drewniana jednospadowa to produkt, który został stworzony z najlepszego na rynku drewna świerkowego KVH (możliwe jest zastosowanie innego drewna). Jest to materiał o bardzo wysokich parametrach jakościowych, dlatego z całą pewnością zapewni odpowiednio wytrzymałą i solidną konstrukcję całej wiaty. Oprócz tego wiata garażowa jednospadowa Kansas posiada pełny dach, który pokryty może być dowolnym materiałem. Dzięki temu jest zapewniona bardzo dobra ochrona przed różnego rodzaju czynnikami atmosferycznymi, takimi jak na przykład deszcz czy silny wiatr. W przypadku wiaty z dachem jednospadowym najczęściej oszczędzamy pieniądze jeśli chodzi o konstrukcje dachu.

Główne zalety wiaty drewnianej jednospadowej:

 • Dobre wykorzystanie przestrzeni – ściany boczne wiaty jednospadowej są wysokie co pozwala optymalnie wykorzystać każdy centymetr wiaty garażowej
 • Łatwe utrzymanie w czystości – wiata garażowa jednospadowa charakteryzuje się bezproblemowym uprzątnięciem dachu z liści czy śniegu
 • Niższe koszty budowy – wiata jednospadowa to mniejsza powierzchnia dachu i mniej potrzebnego materiału do budowy w porównaniu na przykład z dachem kopertowym
 • Dowolna aranżacja ścian bocznych – wiata garażowa jednospadowa Kansas daje nam wiele możliwości aranżacyjnych, dzięki czemu można spersonalizować projekt pod siebie.
 • Tańsze pokrycie dachu – w przypadku wiaty z dachem jednospadowym możemy zastosować estetyczne rozwiązania, które nie nadwyrężą naszego portfela co w przypadku dachu dwuspadowego lub czterospadowego najczęściej nie jest wykonalne, aby zachować pełną estetykę.

Dobrze zaimpregnowana i pomalowana wiata drewniana jednospadowa to również gwarancja trwałości i zachowania naturalnego wyglądu na wiele lat.

wiata drewniana jednospadowa

Zapraszamy do kontaktu