Wiata 3x3, mała wiata

Mała wiata – Marsylia 1-stanowiskowa

  • łatwe parkowanie
  • wymiar zewnętrzny podstawy 292x312cm
  • konstrukcja z drewna gięto-klejonego
  • wymiar z zadaszeniem 300 x 589cm
  • wysokość wjazdu wiaty 221cm , wysokość całkowita obiektu 326cm
  • przekrój słupów 16cm, krokwie 14 cm
  • estetyczna deska łączona metodą pióro-wpust o grubości 20 mm
  • pełny dach dwuspadowy kryty papą, kąt nachylenia 19 stopnie
  • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Marsylia – mała wiata 3×3 przeznaczona na 1 pojazd, stylowa solidna konstrukcja wiaty z drewna gięto-klejonego o przekrojach słupów 16cmx16cm, całkowita wielkość carportu z zadaszeniem  300×589 cm z możliwością zamówienia na dowolny wymiar. Mała wiata Marsylia posiada pełny dach dwuspadowy wykonany z estetycznej deski, wykończony podbitką łączoną metodą pióro-wpust, carport z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji. Carport 3×3 Marsylia jest idealnym produktem dla klientów wymagających, oczekujących solidnego i trwałego produktu.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna konstrukcja BSH z   świerku skandynawskiego oraz elementów gięto-klejonych , wersja standardowa bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 16x16cm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łaczona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą oraz z zabudowaną częścią szczytową. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym, poliwęglanem komorowym lub blacho-dachówką. Możliwość orynnowania.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą ipregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata drewniana 3x3

Marsylia 1-stanowiskowa to charakterystyczna wiata drewniana 3×3 w podstawie o znacznie większej powierzchni zadaszenia. Wynika to z cofniętych słupów przednich, które po pierwsze mają ułatwić parkowanie, a po drugie z małej wiaty u podstawy, stworzyć pojemny carport. Marsylia to projekt, który występuje w 3 rozmiarach, dla 1,2 lub 3 aut.

Wiata 3×3 Marsylia to carport, który ochroni Twoje auto przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Nie musisz się obawiać o grad czy silne wiatry łamiące gałęzie. Poza tym dzięki wiacie garażowej nie będziesz musiał skrobać szyb czy odśnieżać auta w zimowe dni.

Wiata 3x3

Wiata drewniana 3×3 przeznaczona jest przede wszystkim jako carport na 1 samochód, jednak można znaleźć również inne zastosowanie w swoim ogrodzie (altana, zadaszenia na motor, łódkę, rowery, śmietniki). Solidna konstrukcja i wysokiej jakości drewno to gwarancja wieloletniego użytkowania. Wiaty z projektu Marsylia są chętnie kupowane przez naszych klientów.

Wiata drewniana 3×3 charakteryzuje się również szybkim montażem. Nasza ekipa jest w stanie zamontować ten carport w ciągu 1 dnia z pełną obróbką dachu czy rynien.

Zapraszamy do kontaktu