Nowoczesna wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym

wiata garażowa nowoczesna

Potrzebujesz zadaszyć 2 auta? Sprawdź też większą wiatę z pomieszczeniem gospodarczym DAKOTA SUPERIOR

Nowoczesna wiata garażowa –  Missisipi

 • wymiar zewnętrzny podstawy 300x700cm
 • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
 • wymiar z zadaszeniem 350x750cm
 • wysokość wjazdu wiaty 220cm,wysokośc całkowita obiektu 330cm
 • wymiary pomieszczenia gospodarczego 300x200cm
 • przekrój słupów 12×12 cm
 • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach dwuspadowy kryty papą, gontem lub blachodachówką
 • drzwi do pomieszczenia gospodarczego zamykane na zasuw z możliwością zamykania na kłódkę
 • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Missisipi – nowoczesna wiata garażowa, jednostanowiskowa z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym (200x300cm), stylowa solidna konstrukcja wiaty drewna świerkowego KVH o przekrojach słupów 12cmx12cm, standardowa wielkość carportu to 700×300 cm z możliwością zamówienia na dowolny wymiar, drzwi do pomieszczenia gospodarczego z opcją usytuowania w dowolnym miejscu zamykane na zasuwę, dowolność w zabudowie ścian bocznych daje wiele możliwości aranżacji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji. Nowoczesna wiata samochodowa Missisipi to idealne rozwiązanie dla nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Wiata drewniana z pomieszczeniem gospodarczym to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają miejsca na przechowywanie swoich rzeczy w obrębie domu.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

nowoczesna wiata drewniana
nowoczesna wiata garażowa z drewna
wiata nowoczesna

Różne opcje produktu

Wiata garażowa nowoczesna z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, wersja standardowa bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 12x12cm, pomieszczenie gospodarcze oraz zabudowa ścian bocznych stanowi dodatkowe wzmocnienie konstrukcji. Nowoczesna wiata garażowa Missisipi posiada pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar. Podstawowe dane techniczne tej nowoczesnej wiaty znajdują się w specyfikacji.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łaczona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila: niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy). Przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy uzależniona jest od lokalizacji (prosimy o podanie adresu inwestycji podczas zapytania ofertowego). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że zmiany w niniejszym projekcie są wyceniane indywidualnie.

 

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata garażowa nowoczesna

Jednym z najważniejszych elementów podczas projektowania i budowania domu jest miejsce przechowywania samochodu oraz drobnych rzeczy, które nie mieszczą się w bryle domu. Niekiedy nie możemy jednak pozwolić sobie na wybudowanie garażu, wobec czego należy znaleźć alternatywne rozwiązanie. Ciekawym pomysłem jest zatem nowoczesna wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym, która nadaje całej posesji nie tylko niezwykły styl, lecz także jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i funkcjonalne.

Nowoczesna wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym to najlepsze rozwiązanie dla nowoczesnej architektury i domów o małej powierzchni, w którym brakuje miejsca na przechowywanie niektórych rzeczy. Dzięki stylowej aranżacji i ciekawej konstrukcji dachu wiata garażowa Missisipi doskonale dopasowuje się do całej posesji i nadaje jej wyrazistości i stylu.

Nowoczesna wiata samochodowa

Oferowana przez nas nowoczesna wiata samochodowa Missisipi to produkt jednostanowiskowy, który posiada dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. Dzięki solidnej konstrukcji z suszonego drewna świerkowego KVH, istnieje pewność ochrony samochodu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki dowolności w zabudowie ścian bocznych istnieje wiele możliwości aranżacji wiaty. Ponadto drzwi do pomieszczenia gospodarczego posiadają możliwość dowolnego usytuowania i zamykane są na zasuwę z możliwością zamykania na kłódkę, co daje gwarancję bezpieczeństwa przedmiotów w nim przechowywanych.

Jeśli potrzebujecie Państwo solidnej i nowoczesnej wiaty drewnianej z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, ten produkt będzie idealnie spełniał Wasze oczekiwania. Nowoczesna wiata garażowa Missisipi może być skonfigurowana według Państwa preferencji co do koloru, dachu i innych elementów wyglądu zewnętrznego.

Najczęściej zadawane pytania o nowoczesną wiatę

Czy wykonujecie montaż wiaty?

Nowoczesna wiata garażowa Missisipi może być wysłana do Państwa wraz z instrukcją, na podstawie której możecie Państwo sami zamontować wiatę. Możemy również zamontować wiatę za dodatkową opłatą przywożąc ją na miejsce własnym transportem. Wszystkie szczegóły do ustalenia podczas zamówienia.

Najczęściej klienci decydują się na fachowy montaż przez ekipę Wiatex, jednak zwłaszcza w sezonie wysokim, gdzie wszystkie firmy oferujące nowoczesne wiaty samochodowe mają napięte terminy, własny montaż jest dobrą alternatywą. Jeśli zdecydujecie się Państwo sami podjąć montażu otrzymacie od nas wszystkie wytyczne co do przygotowania podłoża oraz pełną instrukcję montażu.

Jaki jest termin realizacji?

Wiata garażowa nowoczesna Missisipi to projekt często wykonywany przez nas i montowany na terenie całej Polski, a więc konstrukcja jest dopracowana do perfekcji. Termin zależy od sezonu (wysoki/niski) oraz dostępności surowca. W 90% przypadków staramy się zmieścić w ramach 2-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia. Termin zależy też od przeróbek w projekcie. Jako że jest to nowoczesna wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym, macie Państwo możliwość dokonania wielu zmian projektowych. Projekty indywidualne siłą rzeczy zwykle wydłużają czas realizacji, jednak wykonaliśmy już setki realizacji tego typu nowoczesnych wiat, zatem postaramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie projektowe w optymalnym dla Państwa czasie.

Ile trwa montaż wiaty?

Wiata garażowa nowoczesna Missisipi w podstawowej wersji jest montowana najczęściej w 1-2 dni. Z doświadczenia wiemy jednak, że klienci bardzo często dokonują zmian w projekcie i nowoczesna wiata Missisipi niekiedy „rośnie w oczach”. W takim przypadku termin montażu może się wydłużyć do 3-4 dni. Dużo zależy od wielkości pomieszczenia gospodarczego oraz całej konstrukcji.

Z jakiego drewna zbudowana jest nowoczesna wiata Missisipi?

Wiata powstaje w naszym zakładzie produkcyjnym, w którym wykorzystujemy tylko i wyłącznie najlepsze drewno konstrukcyjne. Jest to drewno suszone, świerkowe KVH lub drewno gięto-klejone BSH. Każda nowoczesna wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym musi cechować się wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych, dlatego Wiatex nigdy nie oszczędza na materiałach.

Dlaczego nowoczesna wiata garażowa od Wiatex?

 • posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz montażu wiat garażowych. Wykonaliśmy już setki tego typu projektów na terenie całej Polski oraz Niemiec czy Francji.
 • projektujemy nowoczesne wiaty z pomieszczeniem gospodarczym, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń ogrodową.
 • naszym atutem jest jakość obsługi klienta. Nie jesteśmy pośrednikiem, a więc doskonale wiemy co dzieje się z Państwa zamówieniem na każdym etapie
 • nie oszczędzamy na materiałach. Być może niektóre nasze wiaty nowoczesne są nieco droższe niż u konkurencji, ale jakość wykonania i spasowania ze sobą elementów sprawia, że warto zdecydować się na Wiatex
 • klient może liczyć na wsparcie projektowe. Jeśli w danym ogrodzie nie da się zamontować standardowej wiaty, wówczas pomagamy z wdrożeniem projektu indywidualnego nowoczesnej wiaty samochodowej.

Czym powinna charakteryzować się nowoczesna wiata garażowa?

Nowoczesna wiata garażowa powinna charakteryzować się przede wszystkim funkcjonalnością, estetyką oraz trwałością. Poniżej przedstawiamy kilka cech, które mogą wyróżniać nowoczesne wiaty garażowe:

 • Wykorzystanie nowoczesnych materiałów – wiata garażowa nowoczesna powinna być wykonana z trwałych i wytrzymałych materiałów, które będą odporne na warunki atmosferyczne, korozję, a także na działanie czynników zewnętrznych. Nowoczesny klient zwraca na to szczególną uwagę.
 • Estetyczny wygląd – nowoczesne wiaty garażowe powinny być eleganckie i stylowe, aby dobrze wpisywały się w otoczenie budynku. Istotnym elementem może być zastosowanie odpowiednich kolorów i wzorów, które podkreślą nowoczesny charakter wiaty.
 • Funkcjonalność – nowoczesna wiata garażowa powinna zapewniać wygodne i praktyczne rozwiązania dla użytkowników, np. łatwy dostęp do samochodu, miejsce na przechowywanie narzędzi, rowerów czy innych przedmiotów.
 • Optymalizacja przestrzeni – nowoczesne wiaty garażowe powinny być projektowane w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, np. poprzez zastosowanie pomieszczenia gospodarczego wzmacniającego jednocześnie całą konstrukcję.
 • Energia odnawialna – wiata garażowa nowoczesna może być wyposażona w panele fotowoltaiczne, ale także różnego rodzaju akcesoria jak na przykład ładowarki do samochodów elektrycznych.
wiata garażowa nowoczesna

Na zdjęciu nowoczesna wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym

Zapraszamy do kontaktu