Nowoczesna wiata garażowa, wiata drewniana z pomieszczeniem gospodarczym

nowoczesna wiata garażowa

Nowoczesna wiata garażowa –  Missisipi

 • wymiar zewnętrzny podstawy 300x700cm
 • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
 • wymiar z zadaszeniem 350x750cm
 • wysokość wjazdu wiaty 220cm,wysokośc całkowita obiektu 330cm
 • wymiary pomieszczenia gospodarczego 300x200cm
 • przekrój słupów 12×12 cm
 • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach dwuspadowy kryty papą, gontem lub blachodachówką
 • drzwi do pomieszczenia gospodarczego zamykane na zasuw z możliwością zamykania na kłódkę

Missisipi – nowoczesna wiata garażowa, jednostanowiskowa z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym ( 200x300cm), stylowa solidna konstrukcja wiaty drewna świerkowego KVH o przekrojach słupów 12cmx12cm, standardowa wielkość carportu to 700×300 cm z możliwością zamówienia na dowolny wymiar, drzwi do pomieszczenia gospodarczego z opcją usytuowania w dowolnym miejscu zamykane na zasuwę, dowolność w zabudowie ścian bocznych daje wiele możliwości aranżacji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji. Nowoczesna wiata samochodowa Missisipi to idealne rozwiązanie dla nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Wiata drewniana z pomieszczeniem gospodarczym to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają miejsca na przechowywanie swoich rzeczy w obrębie domu.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

wiata nowoczesna garażowa
nowoczesna wiata garażowa
wiata samochodowa nowoczesna
wiata nowoczesna samochodowa
nowoczesna wiata garażowa z drewna
nowoczesna wiata drewniana garażowa
wiata garażowa nowoczesna carport
wiata garażowa nowoczesna

Różne opcje produktu

Solidna konstrukcja z litego drewna sosnowego lub drewna klejonego BSH, wersja standardowa z litego drewna sosnowego bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 12x12cm, pomieszczenie gospodarcze oraz zabudowa ścian bocznych stanowi dodatkowe wzmocnienie konstrukcji . W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar. Podstawowe dane techniczne tej nowoczesnej wiaty znajdują się w specyfikacji.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łaczona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila: niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do własnego montażu  (gwoździe,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wersja podstawowa bez montażu 16 678 brutto (13 559 netto)
 • Pokrycie dachu gontem bitumicznym 2 899 brutto (2 356 netto)
 • Blacho-dachówka BUDMAT 8895 brutto (7231 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinjasol Wax 2 362 brutto (1 920 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinja Pro 3 055 brutto (2 483 netto)
 • Orynnowanie – rynny PCV 1 845 brutto (1 500 netto)
 • Odeskowanie drugiego boku do wysokości 100 cm 1 399 brutto (1 137 netto)
 • Transport i montaż wyceniany indywidualnie

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym

Jednym z najważniejszych elementów podczas projektowania i budowania domu jest miejsce przechowywania samochodu oraz drobnych rzeczy, które nie mieszczą się w bryle domu. Niekiedy nie możemy jednak pozwolić sobie na wybudowanie murowanego garażu, wobec czego należy znaleźć alternatywne rozwiązanie. Ciekawym pomysłem jest zatem nowoczesna wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym, która nadaje całej posesji nie tylko niezwykły styl, lecz także jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i funkcjonalne.

Nowoczesna wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym to najlepsze rozwiązanie dla nowoczesnej architektury i domów o małej powierzchni, w którym brakuje miejsca na przechowywanie niektórych rzeczy. Dzięki stylowej aranżacji i ciekawej konstrukcji dachu wiata garażowa Missisipi doskonale dopasowuje się do całej posesji i nadaje jej wyrazistości i stylu.

Nowoczesna wiata samochodowa

Oferowana przez nas nowoczesna wiata garażowa Missisipi to produkt jednostanowiskowy, który posiada dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. Dzięki solidnej konstrukcji z litego drewna sosnowego, istnieje pewność ochrony samochodu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki dowolności w zabudowie ścian bocznych istnieje wiele możliwości aranżacji wiaty. Ponadto drzwi do pomieszczenia gospodarczego posiadają możliwość dowolnego usytuowania i zamykane są na zasuwę z możliwością zamykania na kłódkę, co daje gwarancję bezpieczeństwa przedmiotów w nim przechowywanych.

Jeśli potrzebujecie Państwo solidnej i nowoczesnej wiaty drewnianej z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, ten produkt będzie idealnie spełniał Wasze oczekiwania. Nowoczesna wiata Missisipi może być skonfigurowana według Państwa preferencji co do koloru, dachu i innych elementów wyglądu zewnętrznego.

Najczęściej zadawane pytania

Czy wykonujecie montaż wiaty?

Nowoczesna wiata garażowa Missisipi może być wysłana do Państwa wraz z instrukcją, na podstawie której możecie Państwo sami zamontować wiatę. Możemy również zamontować wiatę za dodatkową opłatą przywożąc ją na miejsce własnym transportem. Wszystkie szczegóły do ustalenia podczas zamówienia.

Najczęściej klienci decydują się na fachowy montaż przez ekipę Wiatex, jednak zwłaszcza w sezonie wysokim, gdzie wszystkie firmy oferujące nowoczesne wiaty samochodowe mają napięte terminy, własny montaż jest dobrą alternatywą. Jeśli zdecydujecie się Państwo sami podjąć montażu otrzymacie od nas wszystkie wytyczne co do przygotowania podłoża oraz pełną instrukcję montażu.

Jaki jest termin realizacji?

Wiata nowoczesna Missisipi to projekt często wykonywany przez nas i montowany na terenie całej Polski, a więc konstrukcja jest dopracowana do perfekcji. Termin zależy od sezonu (wysoki/niski) oraz dostępności surowca. W 90% przypadków staramy się zmieścić w ramach 2-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia. Termin zależy też od przeróbek w projekcie. Jako że jest to wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym, macie Państwo możliwość dokonania wielu zmian projektowych. Projekty indywidualne siłą rzeczy zwykle wydłużają czas realizacji, jednak wykonaliśmy już setki realizacji tego typu nowoczesnych wiat, zatem postaramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie projektowe w optymalnym dla Państwa czasie.

Ile trwa montaż wiaty?

Wiata garażowa Missisipi w podstawowej wersji jest montowana najczęściej w 1-2 dni. Z doświadczenia wiemy jednak, że klienci bardzo często dokonują zmian w projekcie i nowoczesna wiata Missisipi niekiedy „rośnie w oczach”. W takim przypadku termin montażu może się wydłużyć do 3-4 dni. Dużo zależy od wielkości pomieszczenia gospodarczego oraz całej konstrukcji.

Z jakiego drewna zbudowana jest nowoczesna wiata Missisipi?

Wiata powstaje w naszym zakładzie produkcyjnym, w którym wykorzystujemy tylko i wyłącznie najlepsze drewno konstrukcyjne. Jest to drewno suszone lub drewno konstrukcyjne BSH. Każda nowoczesna wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym musi cechować się wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych, dlatego Wiatex nigdy nie oszczędza na materiałach.

Dlaczego nowoczesna wiata od Wiatex

 • posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz montażu wiat garażowych. Wykonaliśmy już setki tego typu projektów na terenie całej Polski oraz wschodnich Niemiec.
 • projektujemy nowoczesne wiaty z pomieszczeniem gospodarczym, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń ogrodową.
 • naszym atutem jest jakość obsługi klienta. Nie jesteśmy pośrednikiem, a więc doskonale wiemy co dzieje się z Państwa zamówieniem na każdym etapie
 • nie oszczędzamy na materiałach. Być może niektóre nasze wiaty nowoczesne są nieco droższe niż u konkurencji, ale jakość wykonania i spasowania ze sobą elementów sprawia, że warto zdecydować się na Wiatex
 • klient może liczyć na wsparcie projektowe. Jeśli w danym ogrodzie nie da się zamontować standardowej wiaty, wówczas pomagamy z wdrożeniem projektu indywidualnego nowoczesnej wiaty samochodowej.

Zapraszamy do kontaktu