Wiata 3x5

Wiata garażowa Texas

  • rozstaw słupów (zewnętrzny) 300x450cm
  • konstrukcja wykonana z najlepszego na rynku drewna klejonego warstwowo BSH GL24h (wilgotność do 12%)
  • wymiar z zadaszeniem 305x550cm
  • wysokość wiaty 285cm przód, 235cm tył
  • przekrój słupów 14x14cm, krokwie 14x6cm, oczepy 16x12cm
  • estetyczna deska dachowa o grubości 17-19mm
  • podbitka łączona metodą pióro-wpust
  • pełny dach jednospadowy w standardzie kryty papą
  • zabudowa jednej ściany bocznej (dowolnej) oraz ściany tylnej w standardzie
  • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W CENIE WIATY
wiata samochodowa 3x5
wiata garażowa 3x5
wiata garażowa jednostanowiskowa

Wiata garażowa jednostanowiskowa, pełny wymiar z dachem wynosi 3×5,5 m. Solidna konstrukcja wiaty drewnianej 3×5,5 m o przekrojach słupów 12cmx12cm. Standardowa wielkość podstawy bez dachu to 450×300 cm z możliwością zamówienia na dowolny wymiar. Nowoczesny wygląd wiaty jednostanowiskowej Texas w subtelny sposób zagospodaruje przydomową przestrzeń, w standardzie obróbka blacharska krawędzi dachu, ażurowa zabudowa dowolnej ściany bocznej oraz ściany tylnej z deski o grubości 19mm. Texas to wiata 3×5 z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy powyżej.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna konstrukcja z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, elegancka wiata jednostanowiskowa bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 12x12cm, krokwie 14×6 cm, oczepy o przekroju 16x12cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm wraz z obróbką blacharską krawędzi bocznych oraz ażurowa zabudowa ścian z deski o grubości 19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumiczny, blacho-dachówką, blachą trapezową T-18 lub blachą płaską na rąbek. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Kolory rynien BRYZA

Wiata garażowa 3×5

Texas to niewielka wiata drewniana o wymiarze całkowitym 3×5 m. Bardzo estetycznie wykonana wiata samochodowa z łatwością wkomponuje się w całą przestrzeń ogrodową. Przemyślany projekt pozwolił połączyć to co najważniejsze, a więc użyteczność z przystępną dla inwestora ceną.

Wiata 3×5 to idealna propozycja do niewielkiego ogrodu, gdzie każdy metr powierzchni jest na wagę złota. Możecie Państwo skonfigurować wiatę według własnych potrzeb lub skorzystać z gotowego projektu.

Wiata jednostanowiskowa

Jeśli wystarczy Państwu wiata garażowa jednostanowiskowa to Texas z całą pewnością będzie bardzo dobrą propozycją. Niewielka, prosta i bardzo zgrabna konstrukcja sprawdzi się niemal w każdym ogrodzie.

Wiata jednostanowiskowa została tak zaprojektowana, aby można było bez najmniejszych problemów zaparkować 1 auto, a przy okazji nie zabierać zbyt dużo miejsca z przestrzeni ogrodowej. Subtelna bryła sprawia, że Texas to jedna z najchętniej kupowanych wiat jednostanowiskowych.

Zapraszamy do kontaktu