Wiata 3x5

wiata 3x5

Wiata garażowa Texas

 • rozstaw słupów (zewnętrzny) 300x450cm
 • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
 • wymiar z zadaszeniem 305x550cm
 • wysokość wiaty 285cm przód, 235cm tył
 • przekrój słupów 12x12cm, krokwie 14x6cm, oczepy 16x12cm
 • estetyczna deska dachowa o grubości 17-19mm
 • podbitka łączona metodą pióro-wpust
 • pełny dach jednospadowy w standardzie kryty papą
 • zabudowa jednej ściany bocznej (dowolnej) oraz ściany tylnej w standardzie
wiata samochodowa 3x5
wiata garażowa 3x5
wiata garażowa jednostanowiskowa

Wiata garażowa jednostanowiskowa, pełny wymiar z dachem wynosi 3×5,5 m. Solidna konstrukcja wiaty drewnianej 3×5,5 m o przekrojach słupów 12cmx12cm. Standardowa wielkość podstawy bez dachu to 450×300 cm z możliwością zamówienia na dowolny wymiar. Nowoczesny wygląd wiaty jednostanowiskowej Texas w subtelny sposób zagospodaruje przydomową przestrzeń, w standardzie obróbka blacharska krawędzi dachu, ażurowa zabudowa dowolnej ściany bocznej oraz ściany tylnej z deski o grubości 19mm. Texas to wiata 3×5 z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy powyżej.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna konstrukcja z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, elegancka wiata jednostanowiskowa bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 12x12cm, krokwie 14×6 cm, oczepy o przekroju 16x12cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm wraz z obróbką blacharską krawędzi bocznych oraz ażurowa zabudowa ścian z deski o grubości 19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumiczny, blacho-dachówką, blachą trapezową T-18 lub blachą płaską na rąbek. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wersja podstawowa bez montażu 13 299 brutto (10 812 netto)
 • Pokrycie dachu gontem bitumicznym 1 599 brutto (1 300 netto)
 • Blacha trapezowa T-18 5 658 brutto (4 600 netto)
 • Blacha płaska na rąbek 6 027 brutto (4 900 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinjasol Wax 1 845 brutto (1 500 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinja Pro 2 460 brutto (2 000 netto)
 • Dodatkowa zabudowa drugiego boku w wersji bez malowania 2 731 brutto (2 220 netto), z malowaniem 3 321 brutto (2 700 netto)
 • Orynnowanie 738 brutto (600 netto)
 • Transport i montaż wyceniany indywidualnie

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata garażowa 3×5

Texas to niewielka wiata drewniana o wymiarze całkowitym 3×5 m. Bardzo estetycznie wykonana wiata samochodowa z łatwością wkomponuje się w całą przestrzeń ogrodową. Przemyślany projekt pozwolił połączyć to co najważniejsze, a więc użyteczność z przystępną dla inwestora ceną.

Wiata 3×5 to idealna propozycja do niewielkiego ogrodu, gdzie każdy metr powierzchni jest na wagę złota. Możecie Państwo skonfigurować wiatę według własnych potrzeb lub skorzystać z gotowego projektu.

Wiata jednostanowiskowa

Jeśli wystarczy Państwu wiata garażowa jednostanowiskowa to Texas z całą pewnością będzie bardzo dobrą propozycją. Niewielka, prosta i bardzo zgrabna konstrukcja sprawdzi się niemal w każdym ogrodzie.

Wiata jednostanowiskowa została tak zaprojektowana, aby można było bez najmniejszych problemów zaparkować 1 auto, a przy okazji nie zabierać zbyt dużo miejsca z przestrzeni ogrodowej. Subtelna bryła sprawia, że Texas to jedna z najchętniej kupowanych wiat jednostanowiskowych.

Zapraszamy do kontaktu