Wiata garażowa 4 stanowiskowa

Potrzebujesz wiaty garażowej 4 stanowiskowej? Prześlij nam swój projekt lub wybierz jeden z ponad 40 dostępnych na naszej stronie projektów a przygotujemy dedykowaną wycenę (większość naszych carportów jesteśmy w stanie dostosować, aby uzyskać wiatę 4 stanowiskową). Posiadamy doświadczenie w budowie wiat wielostanowiskowych dla osób prywatnych, firm, inwestycji deweloperskich czy instytucji. Wiata garażowa 4 stanowiskowa może występować w wersji ekonomicznej bez ścianek bocznych oraz tylnej, ze ściankami, z pomieszczeniem gospodarczym czy chociażby jako wiata fotowoltaiczna.

Produkujemy wiaty z najwyższej jakości drewna KVH, które wykorzystywane jest do budowy domów. Solidny materiał zapewni trwałość oraz estetykę wiaty przez długie lata. Bardzo skrupulatnie podchodzimy również do impregnacji materiału, dzięki czemu wiata drewniana będzie bardziej wytrzymała od stalowego odpowiednika.

Wiata garażowa 4 stanowiskowa z pomieszczeniem gospodarczym

Dajemy naszym klientom możliwość wyboru. Jesteśmy w stanie dostosować niemal każdy projekt pod gust inwestora. Dla przykładu na zdjęciu przedstawiamy wiatę wielostanowiskową z pomieszczeniami gospodarczymi, do których wejście jest tuż za zaparkowanym autem. Obiekt powstał na bazie projektu MALMO z naszej kolekcji skandynawskiej.

W przypadku wiat 4-stanowiskowych i większych dajemy naszym klientom możliwość wyboru indywidualnych wymiarów. Rzadko tak duże obiekty są produktami „z półki” z gotową ceną i wymiarem. Wiatex jako marka specjalizująca się przede wszystkim w wiatach garażowych jest w stanie sprostać zadaniu.

Do wyboru inwestor ma całą gamę kolorystyczną z dostępnej palety RAL. W celu określenia szczegółów serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

wiata garażowa 4 stanowiskowa z pomieszczeniem gospodarczym
wiata garażowa 4 stanowiskowa

Wiaty 4 stanowiskowe o różnym stopniu skomplikowania

Najbardziej popularna wiata garażowa 4 stanowiskowa to prosty projekt modułowy bez zabudowy, okien, schowków etc. Zwykle z dachem jednospadowym. Tego typu wiaty są chętnie zamawiane przez salony samochodowe, firmy z branży motoryzacyjnej, ale także deweloperów czy inwestorów prywatnych. Charakteryzują się funkcjonalnością i atrakcyjną ceną.

Projektujemy jednak również nieco bardziej skomplikowane projekty wiat 4 stanowiskowych, włącznie z szybkim dostosowaniem jej na wiatę 8-stanowiskową. Na zdjęciu przedstawiamy dużą wiatę, która posiada 4 stanowiska, ale przy zamontowaniu podnośników spokojnie pomieści 8 aut. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich firm z szeroko pojętej branży motoryzacyjnej. Tego typu projekt jest naturalnie droższy, a jego realizacja wymaga odpowiedniego przygotowania projektowego.

Wykonujemy również wiaty garażowe 4 stanowiskowe pod fotowoltaikę. Wówczas kąt nachylenia dachu oraz materiał jest zaprojektowany do optymalnego montażu paneli PV. W przypadku wiaty 4 stanowiskowej pojemność dachu jest wystarczająca, aby wyprodukować prąd dla gospodarstwa domowego czy małej firmy.

Zapraszamy do kontaktu