Wiata garażowa na 3 samochody

Wiata garażowa Alabama

 • wymiar całkowity podstawy 900×520 cm
 • konstrukcja z najlepszego na rynku drewna świerkowego KVH
 • wymiar całkowity zadaszenia 1000×600 cm 
 • wysokość wiaty w szczycie dachu 370cm
 • wysokość słupów 220cm
 • przekrój słupów 16x16cm, krokwie 16x6cm, oczepy 18x16cm
 • pełny dach z estetycznej deski łączony metodą pióro – wpust
 • dach blachodachówka z powłoką antyskropleniową
 • dach dwuspadowy, kąt nachylenia 24 stopnie
 • dostępna w dwóch wariantach – 3 miejsca parkingowe lub 2 miejsca parkingowe
 • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W CENIE WIATY
wiata na 3 auta
wiata na 3 samochody

Alabama – wiata na 3 samochody, często wykorzystywana również jako wiata biesiadowa. Carport z drewna o przekrojach słupów 16×16, całkowity wymiar wiaty zewnętrzny u podstawy wynosi 900×520 cm, wiata na 3 samochody z pełnym dachem dwuspadowym wykonanym z solidnej deski 17mm, wiata z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w tabelce. Wiata na 3 auta idealnie sprawdzi się jako wiata do restauracji, hotelu czy firmy, ale coraz częściej kupują ją również osoby prywatne posiadające trzy samochody. Dostępna również w wersji 600×520 cm, idealna na 2 auta.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Wiata na 3 samochody z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, wiata na 3 auta występuje też w wersji na 2 auta, konstrukcja bez widocznych połączeń konstrukcji ( ukryty montaż ), drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 16x16cm, krokwie 16x6cm, oczepy 18x16cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-17mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łłczona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym  lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata na 3 samochody

Idealna wiata garażowa na 3 samochody dla posesji, które mają dużo wolnej przestrzeni w ogrodzie. Doskonale sprawdza się również jako wiata dla restauracji, hotelu czy różnego rodzaju miejscach publicznych. Wiata garażowa na 3 samochody o wymiarze całkowitym 60 m2 (z dachem) to również dobra opcja do wykorzystania jako wiata biesiadna.

Pełny dach z niezwykle estetycznej deski zapewni komfort i pełną ochronę przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Wysokość wiaty na 3 auta wynosi 380 cm w szczycie.

Swoboda dla 3 aut

Alabama to funkcjonalna, wygodna i solidna wiata na 3 auta o dużych gabarytach. Bez problemu można zaparkować nie tylko auta osobowe, ale również duże SUVY czy PICKUPY. Wiata została tak zaprojektowana, aby uzyskać maksimum swobody, ale przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa podczas parkowania.

Wiata na 3 auta Alabama może być zmodyfikowana zarówno jeśli chodzi o elementy zewnętrzne wpływające na wygląd, jak i poszczególne wymiary wpływające na gabaryty.

Zapraszamy do kontaktu