Wiata garażowa trzystanowiskowa

Wiata trzystanowiskowa – Marsylia

  • wymiar zewnętrzny podstawy 318x786cm
  • konstrukcja z drewna gięto-klejonego
  • wymiar z zadaszeniem 585 x 844cm
  • wysokość wjazdu wiaty 225cm , wysokość całkowita obiektu 340cm
  • przekrój słupów 20x20cm
  • estetyczna deska łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
  • pełny dach dwuspadowy kryty papą, kąt nachylenia 20 stopnie
  • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W CENIE WIATY

Marsylia III – wiata garażowa trzystanowiskowa, stylowa solidna konstrukcja wiaty z drewna gięto-klejonego o przekrojach słupów 20x20cm, całkowita wielkość carportu  585x844cm z możliwością zamówienia na dowolny wymiar. Wiata trzystanowiskowa Marsylia posiada pełny dach dwuspadowy wykonany z estetycznej deski, wykończony podbitką łączoną metodą pióro-wpust, carport można skonfigurować według własnych potrzeb – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji. Wiata trzystanowiskowa Marsylia to produkt przede wszystkim dla klientów wymagających, którzy oczekują nie tylko solidnej konstrukcji, ale również niebanalnej.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna konstrukcja z litego drewna sosnowego oraz drewna gięto-klejonego świerku skandynawskiego, wersja standardowa bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 20x20cm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą oraz z zabudowaną częścią szczytową. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym, poliwęglanem komorowym lub blacho-dachówką. Możliwość orynnowania.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą ipregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Sprawdź również inne wiaty trzystanowiskowe z oferty Wiatex

Zapraszamy do kontaktu