Wiata garażowa 3x4

Bergen – nowoczesna wiata na 1 auto

  • cofnięte słupy – łatwe parkowanie
  • wymiar zewnętrzny podstawy 300×380 cm
  • konstrukcja wykonana z najlepszego na rynku drewna klejonego warstwowo BSH GL24h (wilgotność do 12%)
  • wymiar z zadaszeniem 320×600 cm
  • wysokość wjazdu wiaty 235 cm
  • przekrój słupów 14×14 cm
  • estetyczna deska dachowa łączona  metodą pióro-wpust o grubości 20 mm
  • pełny dach jednospadowy pokryty gontem bitumicznym lub blachą trapezową
  • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W CENIE WIATY

Bergen (kolekcja skandynawska) – stylowa 1-stanowiskowa wiata garażowa 3×4. Nowoczesna i solidna konstrukcja wiaty z suszonego drewna szwedzkiego o przekrojach słupów 14cmx14cm. Niniejsza wiata posiada cofnięte słupy, dzięki czemu łatwiejsze staje się  parkowanie. Taki projekt pozwala też postawić wiatę na mniejszej przestrzeni. Dowolność w zabudowie ścian bocznych daje wiele możliwości aranżacji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji. Wiata samochodowa Bergen 3×4 to idealne rozwiązanie dla nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Wiata drewniana z cofniętymi słupami zdecydowanie ułatwia manewrowanie autem.  W standardzie carport 3×4 jednak możemy zaprojektować inny wymiar tego projektu.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Wiata 3×4 z suszonego drewna szwedzkiego oraz drewna gięto- klejonego BSH. System ukrytego montażu — konstrukcja bez widocznych śrub i wkrętów, drewno strugane czterostronniefazowane krawędzie. Przekrój słupów 14x14cm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar. Podstawowe dane techniczne znajdują się w specyfikacji.


Pokrycie dachu w dwóch wariantach: 1. Pełne odeskowanie dachu, deską gr 20mm łączoną metodą  pióro-wpust pokryte gontem bitumicznym. 2. Pokrycie z blachy trapezowej T14 montowanej bezpośrednio do krokwi.


Impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL lub farbą Tikkurila Lasur.


W kolekcji wiat skandynawskich montaż w cenie, transport wyceniany indywidualnie.


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Kolory rynien BRYZA

Wiata garażowa 3×4

Wiata garażowa Bergen, pochodząca z kolekcji skandynawskiej jest rodzajem nowoczesnej jednostanowiskowej konstrukcji. Dzięki temu, że jest to wiata garażowa 3×4 świetnie nada się dla nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego ze względu na to, iż wymaga mniejszej przestrzeni do jej postawienia.

Konstrukcja wiaty wykonana jest z suszonego drewna świerkowego KVH oraz drewna klejonego BSH pochodzącego ze Szwecji. Wszelkie materiały, z których jest wykonana są najwyższej jakości.

Wiata świetnie sprawdzi się w ogrodzie przydomowym, na hotelowym parkingu, a nawet na wykupionym miejscu parkingowym na osiedlu wielomieszkaniowym.

Carport 3×4 – projekt Wiatex

Cofnięte słupy o przekrojach 14x14cm pozwalają na łatwe manewrowanie oraz parkowanie samochodu. Deska dachowa łączona jest metodą pióro -wpust o grubości 20 mm. Wiata ma pełny dach jednospadowy, który pokryty jest gontem bitumicznym lub blachą trapezową w zależności od Państwa preferencji. Carport 3×4 pozwala na zaparkowanie samochodu osobowego w taki sposób, aby był osłonięty przed wszelkimi czynnikami atmosferycznymi takimi jak śnieg, deszcz czy promienie słoneczne. Dodatkowo oferujemy również projekty indywidualne, które będą spełniały wszelkie Państwa wymagania.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowie nasz przedstawiciel. Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu