Wiata garażowa Kopenhaga

Wiata garażowa Kopenhaga

  • wymiar zewnętrzny podstawy 300×510 cm
  • wymiar z zadaszeniem 350×600 cm
  • konstrukcja wykonana z najlepszego na rynku drewna klejonego warstwowo BSH GL24h (wilgotność do 12%)
  • wysokość wjazdu wiaty 220 cm
  • przekrój słupów 14×14 cm, oczepy 14/18 cm, krokwie 14/6 cm
  • estetyczna deska dachowa łączona  metodą pióro-wpust o grubości 20 mm
  • pełny dach dwuspadowy pokryty gontem bitumicznym lub blachodachówką
  • kąt nachylenia dachu 24 stopnie
  • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W CENIE WIATY

Wiata garażowa Kopenhaga to carport jednostanowiskowy z dachem dwuspadowym. Ciekawa konstrukcja z kolekcji skandynawskiej wprowadzonej przez Wiatex. Produkt z solidnego drewna klejonego BSH to gwarancja trwałości. Carport posłuży Państwu przez długie lata bez zmiany walorów estetycznych. Wiata chętnie kupowana przez naszych klientów ze względu na bardzo korzystny stosunek jakości do ceny.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna konstrukcja z suszonego drewna szwedzkiego KVH oraz drewna gięto- klejonego BSH. System ukrytego montażu — konstrukcja bez widocznych śrub i wkrętów, drewno strugane czterostronniefazowane krawędzie. Przekrój słupów 14x14cm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar. Podstawowe dane techniczne znajdują się w specyfikacji.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm, podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila: niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W kolekcji wiat skandynawskich montaż w cenie, transport wyceniany indywidualnie.


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Zapraszamy do kontaktu