Wiata garażowa Kopenhaga

wiata garażowa Kopenhaga

Wiata garażowa Kopenhaga

Specyfikacja techniczna wkrótce

Zapytaj już teraz naszego przedstawiciela o cenę, wymiary i konstrukcję.

zapytania@wiatex.pl

Wiata garażowa Kopenhaga to carport jednostanowiskowy z dachem dwuspadowym. Ciekawa konstrukcja z kolekcji skandynawskiej wprowadzonej przez Wiatex. Produkt z solidnego drewna klejonego BSH to gwarancja trwałości. Carport posłuży Państwu przez długie lata bez zmiany walorów estetycznych. Wiata chętnie kupowana przez naszych klientów ze względu na bardzo korzystny stosunek jakości do ceny.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Specyfikacja wkrótce. Dopytaj o szczegóły naszych przedstawicieli.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm, podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila: niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Zapytaj o cenę: zapytania@wiatex.pl

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Zapraszamy do kontaktu