Wiata 6x6

wiata 6x6

Wiata 6×6 – Marsylia

 • łatwe parkowanie
 • wymiar zewnętrzny podstawy 312x541cm
 • konstrukcja z drewna gięto-klejonego oraz litego 
 • wymiar z zadaszeniem 585 x 589cm
 • wysokość wjazdu wiaty 221cm , wysokość całkowita obiektu 326cm
 • przekrój słupów 16cm, krokwie 14 cm
 • estetyczna deska łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach dwuspadowy kryty papą, kąt nachylenia 19 stopnie

Marsylia II – drewniana wiata garażowa 6×6 przeznaczona na dwa pojazdy, stylowa solidna konstrukcja wiaty z drewna gięto-klejonego o przekrojach słupów 16cmx16cm, całkowita wielkość carportu z zadaszeniem to  585 x 589cm cm z możliwością zamówienia na dowolny wymiar. Wiata drewniana Marsylia posiada pełny dach dwuspadowy wykonany z estetycznej deski, wykończony podbitką łączoną metodą pióro-wpust, carport z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji. Carport Marsylia jest idealnym produktem dla klientów wymagających, oczekujących solidnego i trwałego produktu.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna konstrukcja z litego drewna sosnowego oraz drewna gięto-klejonego świerku skandynawskiego, wersja standardowa bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 16x16cm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą oraz z zabudowaną częścią szczytową. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym, poliwęglanem komorowym lub blacho-dachówką. Możliwość orynnowania.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą ipregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wesja podstawowa 28.500 brutto (23.170 netto)
 • usługa montażu w cenie
 • usługa malowania (dwukrotnie) Wiaty: Tikkurila Pinjasol Wax  za dopłatą Tikkurilla Pinja Pro (450 brutto)
 • pełne deskowanie dachu , estetyczna deska gr 20mm łączona metodą pióro-wpust
 • pokrycie dachu: gont bitumiczny – kolor i kształt do wyboru
 • obróbka blacharska
 • rynny PCV
 • koszty transportu wyceniane indywidualnie

Uwaga! Ze względu na dynamiczną sytuację rynkową związaną z dostępnością surowca ,przed zamówieniem upewnij się czy cena jest aktualna!

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata garażowa 6×6

Wiata o wymiarach 6×6 metrów będzie idealnym miejscem, by spokojnie zmieścić pod nią dwa samochody. Ustawiając ją blisko swojej posesji będziesz miał pewność, że Twoje auta są zabezpieczone przed śniegiem lub deszczem. Zyskasz także wspaniały element dekoracyjny.

Wiata garażowa 6×6 idealnie wpisze się w każde otoczenie, dzięki temu, że została wykonana z litego drewna oraz drewna gięto-klejonego, które cechuje się wizualną uniwersalnością. Będzie świetnym elementem zarówno w posesjach nowoczesnych, jak i tych w tradycyjnym stylu. Na życzenie klienta możliwe jest impregnowanie i malowanie drewna na dowolny kolor, tak by wiata garażowa 6×6 była spójna z resztą otoczenia i stanowiła jednolitą całość z domem i innymi obiektami w posesji.

Wiata 6×6

Wiata drewniana 6×6 zakończona jest dachem pełnym w standardzie wykonanym z papy. Klienci, którym zależy na innym efekcie wizualnym mogą z powodzeniem zamówić dach pokryty gontem lub blacho-dachówką, tak by dopasować wiatę do reszty elementów w otoczeniu.

Wiata 6×6 Marsylia to najlepszej klasy drewno, które po zaimpregnowaniu będzie służyło przez wiele lat. Produkt ten jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich klientów, którzy oczekują wspaniałej jakości i świetnego efektu wizualnego w konkurencyjnej cenie.

Jeśli szukasz produktu godnego polecenia do łatwego garażowania swoich pojazdów, wiata Marsylia będzie idealnym rozwiązaniem, by z łatwością móc przechowywać auta w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Zapraszamy do kontaktu