Wiata 6x6

Wiata 6×6 – Marsylia

 • łatwe parkowanie
 • wymiar zewnętrzny podstawy 312x541cm
 • wymiar z zadaszeniem 585 x 589cm
 • możliwość indywidualnego wymiaru
 • konstrukcja z drewna gięto-klejonego
 • wysokość wjazdu wiaty 221cm , wysokość całkowita obiektu 326cm
 • przekrój słupów 16cm, krokwie 14 cm
 • estetyczna deska łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach dwuspadowy, kąt nachylenia 19 stopni
 • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W CENIE WIATY
wiata drewniana 6x6
wiata garażowa 6x6
wiata garażowa drewniana 6x6
wiata 5x6

Marsylia II – drewniana wiata garażowa 6×6 przeznaczona na dwa pojazdy, stylowa solidna konstrukcja wiaty z drewna gięto-klejonego o przekrojach słupów 16cmx16cm, całkowita wielkość carportu z zadaszeniem to  585 x 589cm cm z możliwością zamówienia na dowolny wymiar. Wiata drewniana Marsylia posiada pełny dach dwuspadowy wykonany z estetycznej deski, wykończony podbitką łączoną metodą pióro-wpust, carport z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji. Carport Marsylia jest idealnym produktem dla klientów wymagających, oczekujących solidnego i trwałego produktu.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Wiata 6×6 z litego drewna sosnowego oraz drewna gięto-klejonego świerku skandynawskiego, wersja standardowa bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 16x16cm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą oraz z zabudowaną częścią szczytową. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym, poliwęglanem komorowym lub blacho-dachówką. Możliwość orynnowania.


Wiata drewniana 6×6 w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowana (niemalowana) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila: niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata garażowa 6×6

Wiata o całkowitych wymiarach 6×6 metrów będzie idealnym miejscem, by spokojnie zmieścić pod nią dwa samochody. Ustawiając ją blisko swojej posesji będziesz mieć pewność, że Twoje auta są zabezpieczone przed śniegiem lub deszczem, a także coraz groźniejszymi w naszej strefie klimatycznej gradem i silnym wiatrem unoszącym w powietrzu różne przedmioty. Zyskasz także wspaniały element dekoracyjny, bowiem wiata 6×6 Marsylia wyróżnia się bez wątpienia swoim designem na tle innych obiektów architektury ogrodowej.

Wiata garażowa 6×6 idealnie wpisze się w każde otoczenie, dzięki temu, że została wykonana z wysokiej jakości drewna, które cechuje się wizualną uniwersalnością. Będzie świetnym elementem zarówno na posesjach nowoczesnych, jak i tych w tradycyjnym stylu. Na życzenie klienta możliwe jest impregnowanie i malowanie drewna na dowolny kolor, tak by wiata garażowa 6×6 była spójna z resztą otoczenia i stanowiła jednolitą całość z domem i innymi obiektami w posesji.

Wiata 6×6

Wiata drewniana 6×6 zakończona jest dachem pełnym, który może być zakończony w zależności od Państwa oczekiwań (zwykle klienci decydują się na gont bitumiczny). Klienci, którym zależy na innym efekcie wizualnym mogą z powodzeniem zamówić dach pokryty blacho-dachówką, tak by dopasować wiatę do reszty elementów w otoczeniu.

Wiata 6×6 Marsylia to najlepszej klasy drewno, które po zaimpregnowaniu będzie służyło przez wiele lat. Produkt ten jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich klientów, którzy oczekują wspaniałej jakości i świetnego efektu wizualnego w konkurencyjnej cenie.

Jeśli szukasz produktu godnego polecenia do łatwego garażowania swoich pojazdów, wiata Marsylia będzie idealnym rozwiązaniem, by z łatwością móc przechowywać auta w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych. W przypadku tej wiaty w proponowanej przez nas cenie usługę montażu macie Państwo już wliczoną w cenę.

Dlaczego wiata drewniana 6×6 od Wiatex?

Istnieje kilka powodów, dla których warto złożyć zamówienie w naszej firmie. Poniżej postaramy się w kilku punktach zaprezentować nasze walory:

 • posiadamy największą bazę projektów wiat garażowych w Polsce i wszystkie produkujemy u siebie
 • jesteśmy otwarci na zmiany w projekcie, jeśli posiadacie Państwo na przykład wąską działkę, gdzie trzeba dopasować budowany obiekt
 • budujemy z najlepszych na rynku materiałów, nie tylko jeśli chodzi o drewno, ale również pokrycie dachu, orynnowanie czy takie akcesoria jak kotwy, śruby etc.
 • do produkcji i montażu wykorzystujemy profesjonalne narzędzia i elektronarzędzia, dzięki czemu macie Państwo pewność, że pracujemy wydajnie i nie uszkodzimy waszej wiaty poprzez niskiej jakości narzędzia
 • wiatę 6×6 Marsylia obsłużymy kompleksowo od projektu, przez produkcję, transport oraz montaż. Po stronie inwestora są tylko formalności finansowe oraz obecność w dniu montażu
 • prezentowany obiekt to tylko jeden z ponad 40 projektów jakie posiadamy w ofercie. Możemy też wykonać dla Państwa inne elementy małej architektury ogrodowej, takie jak altany, drewutnie, zadaszenia tarasów, zabudowy śmietnikowe czy choćby donice tarasowe.
 • posiadamy wieloletnie doświadczenie w obróbce drewna, a zatem nie ma dla nas tajemnic
 • i najważniejsze…..specjalizujemy się we wszelkiego typu WIATACH od samochodowych po śmietnikowe czy rowerowe. Nie jest to nasza praca dorywcza, a profil działalności i pasja.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szybkiej wyceny oraz zadawania pytań o wiatę drewnianą 6×6 Marsylia. 

wiata 6x6 projekt

Zapraszamy do kontaktu