Wiata garażowa 3x6

Wiata garażowa Dakota Single

  • całkowity wymiar zadaszenia: 590/320cm głębokość/szerokość
  • wymiar zewnętrzny podstawy słupów: 490/262cm
  • słupy: 14/14cm
  • wysokość całkowita: 286cm
  • kąt dachu: 4 stopnie
  • drewno KVH oraz BSH
  • dach blacha trapezowa z powłoką antyskropleniową
  • możliwość zabudowy ścian bocznych oraz tylnej
  • system ukrytego montażu
  • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Dakota Single – wiata 3×6 m na jeden pojazd lub altana ogrodowa, nowoczesna wiata garażowa o wymiarach podstawy 262×490 cm – całkowity wymiar 320×590 cm. Słupy o przekroju 14 x14 cm, pełny dach jednospadowy o kącie 4 stopnie pokryty odporną blachą trapezową ze specjalną powłoką antyskropleniową. Carport 3×6 to najpopularniejszy wymiar wiaty 1-stanowiskowej. Dakota Single może mieć za dopłatą również dobudowane ścianki boczne oraz tylną. Wiata garażowa 3×6 to dobry wybór dla osób pragnących mieć nowoczesną, niewielką wiatę garażową na 1 auto.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Wiata 3×6 z drewna świerkowego KVH i drewna klejonego BSH, solidna wiata garażowa 3×6 bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 14×14 cm. W standardzie pełny dach z blachy trapezowej. Wykonujemy również konstrukcję na wymiar.


Dach wykonany z blachy trapezowej, która pozwala na optymalizację kosztów zadaszenia. Dzięki powłoce antyskropleniowej masz pewność, że zadaszenie będzie służyło przez wiele lat. System rynnowy od firmy Bryza.


Niniejsza wiata 3×6 w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Cena w trakcie aktualizacji, pojawi się wkrótce. Dopytaj już dziś naszego przedstawiciela o aktualną cenę.

Paleta kolorów TIKKURILA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Wiata 3×6

Dakota Single to wiata drewniana 3×6, która w fantastyczny sposób prezentuje się na każdej posesji. Przeznaczona jest na jeden pojazd i można ją postawić bez żadnych  pozwoleń. Wiata 3×6 Dakota Single z powodzeniem może również być wykorzystywana jako altana ogrodowa w przypadku posiadania odpowiedniej ilości miejsca w ogrodzie.

Produkt wykonany jest z drewna konstrukcyjnego KVH o wilgotności nie przekraczającej 15%. Suszone drewno świerkowe to bez wątpienia najlepszy wybór jeśli chodzi o materiał na trwałą wiatę garażową. Dzięki solidnej konstrukcji wiata drewniana 3×6 z całą pewnością będzie służyć przez wiele długich lat.

Wiata drewniana 3×6

Wiata 3×6 posiada dach jednospadowy, który w standardowej wersji pokryty jest blachą trapezową ze specjalną powłoką antyskropleniową. Jest to obecnie bardzo często wykorzystywane rozwiązanie do budowy solidnych oraz trwałych konstrukcji ogrodowych. Wiata Dakota Single posiada również system ukrytego montażu, co oznacza, że z zewnątrz nie będzie widać żadnych wkrętów ani śrub. Wiata daje ponadto możliwość pełnej konfiguracji w zakresie kolorów, rynien czy zabudowy ścian, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Jeśli są Państwo zainteresowani wiatą garażową 3×6 to zapraszamy do kontaktu. Nasz konsultant chętnie odpowie na wszelkie pytania techniczne.

Zapraszamy do kontaktu